Losowanie!

6
Kapitan Harpun zwycięski los prezentuje.

Poniższy artykuł pierwotnie ukazał się na blogu Pirat na planszy, który stał się częścią portalu Przystanek Planszówka

Pirat słowa dotrzymuje i w samo południe dokonane zostało losowanie nagrody wśród żeglarzy, co się do konkursu Kapitana Harpuna zgłosili i prawidłowej odpowiedzi udzielili.

Odpowiedź właściwa była taka: W grze Piraci – Karaibska flota są trzy karty „Atak Krakena”. Mały Pirat w kapeluszu zrobił sztorm i sięgną do środka wyciągając kartkę z nazwą zwycięzcy, a jest nim żeglarz:

MNOWACZY

Dla zwycięzcy gratulujemy, a resztę startujących w zawodach informujemy, wypatrujcie z bocianich gniazd, bo Kapitan Harpun na tym nie przestanie i już niedługo będzie miał dla Was kolejne zadanie! Dodatkowo szanty i rum polecamy aby przetrwać porażki doznane! Ahoj!

Do zwycięzcy – list w butelce z zapisanymi kodami już do Ciebie płynie ale pamiętaj jeśli kody zrealizujesz to nie zapomnij pochwalić się pirackiej rodzinie, jakie nowe łajby w Twej przystani zacumowały i radość Ci dały.

Losowanie widziane przez lunetę:

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułWieża Babel – Puzzle Piatnik
Następny artykułNizinne wspinanie…bydgoski turniej K2

Rach, ciach, trach! W pierwszej kolejności pudła z karciankami i kośćmi plądruje, bo szybkiej konfrontacji ciągle poszukuje i nad wyraz miłuje. Wytchnienia w rodzinnej kooperacji szuka, gdzie wspólnie z Lady J. i Małym Piratem przygody przeżywają i złym lordom brzydkie gęby obijają.

 • Zwyciężcy gratuluje! I widzę, że jakieś zmiany w wystroju twego statku nastąpiły:)

 • Kto swej łajby nie szanuje i czasem jej nie reperuje to później po dnie oceanu kadłubem szoruje 🙂 Ja natomiast czekam na jakieś fotki i relację Twoją z grzesznych nocy Bydgoskich!

 • Niestety aparatu nie miałem, ale Pegaz oczywiście udokumentował wydarzenie.
  http://www.facebook.com/media/set/?set=a.346352095399373.85673.147915328576385&type=1
  i moją twarz można tam znaleźć m.in. przy wspinaniu się jak najwyżej od morza czyli w turnieju najlepszych himalaistów zmierzających na K2. Relacja niebawem!

 • Butelkę wyłowiłem i jakież było zdziwienie moje gdy zamiast wezwania o pomoc tajemnicze 2 kody odczytałem 🙂

  Chwała Neptunowi!

 • Ahoj Mickey! Zwycięzce witamy i do częstszego odwiedzania naszej zatoki zapraszamy! Pamiętaj też o by tym zaspokoić naszą ciekawość, gdy coś nowego za sprawą otrzymanych skarbów w Twej przystani się zjawi 🙂