Nadeszła wiekopomna chwila, w której z nieukrywaną radością przedstawiamy wszystkim czytelnikom Przystanku Planszówka pierwszy odcinek audycji „Przystanek Planszówka”!

Audycja Przystanek Planszówka nadawana będzie w każdą środę o godzinie 20:30. Słuchać nasz można na żywo w internetowym Radio Uniwersytet. Dodatkowo zapis każdego odcinka udostępniany będzie na naszym kanale Youtube oraz w wersji mp3, do ściągnięcia na stronie Agaty Muszyńskiej.

Zapraszamy do odsłuchania pierwszego odcinka, którego tematem przewodnim są gry Carcassonne i Kakao. W audycji udział wzięli: Agata Muszyńska, Mateusz Borkowski, Łukasz Juszczak.

Pobierz audycję w formacie mp3.

Już w środę, 2 marca o 20:30 druga część audycji Przystanek Planszówka na żywo na stronie Radio Uniwersytet.

 • XenoShyft chyba nie jest jeszcze oficjalnie zapowiedziana, ale liczę, że Portal wyda kilka innych gier CMON, o których wcześniej nie wspomniał.
  Rozumiem, że jutrzejsza audycja już opracowana? 🙂

  • @p@palladinus:disqus w którymś z videocastów z tego co pamiętam mówili, że XenoShyft też ma się pojawić. Nie pamiętam czy w gorącej linii czy gdzie indziej, ale na pewno na kanale Portalu.

   • Też mi się obiło, ale skoro nie ma w oficjalnych zapowiedziach, to pewnie jest to odleglejszy temat i nie szybko się pojawi w Polsce.

    • W najgorszym wypadku będzie jak z Heroes of Normandie i w przyszłym roku wyjdzie kilkadziesiąt gier + XenoShyft 😉