Dragonus oswaja z planszówkami. Start 25 czerwca

0

Jedną z największych barier z jakimi spotykamy się wciągając ludzi do świata planszówek, jest ich strach przed samymi grami. Strach przed koniecznością poznania reguł, oswojenia się z grą. Już niedługo, mieszkańcy Krakowa będą mieli możliwość uczestnictwa w cyklicznych wydarzeniach podczas których dzięki Dragonusowi zadanie to będzie zdecydowanie łatwiejsze…

Jednym z soundtracków, które uwielbiam słuchać jest ten z bajki „Jak wytresować smoka„.  Niesamowicie inspirująca dawka muzyki filmowej a do tego sympatyczna bajka. Znalazł się w niej śmiałek, który dokonał odstępstwa. Wytresował smoka – synonim zła, rozpoczynając tym samym niesamowitą przygodę nie tylko dla siebie, lecz także dla całej społeczności jego wioski. Czy nie przypomina to Wam początków przygody z planszówkami?

Dragonus_banner

Gdy usłyszałem, że pewien smoczy sklep, Dragonus, rozpoczyna cykl prezentacji i turniejów od razu przyklasnąłem pomysłowi. Skoro wytresowali smoka, który wziął pod swoje skrzydła planszówki, to na pewno będą potrafili oswoić z grami także inne osoby. Jest zapowiedź pierwszego wydarzenia, jest program, są nagrody. Zatem kto może – niech planuje wizytę w sklepie Dragonus 25 czerwca.

Pierwszą „oswajaną” grą będzie 51 Stan. Klimat postapokalipsy, świat po buncie Molocha… Będzie prezentacja gry (od 11:00), potem turniej, na który można zapisywać się do 23 czerwca. A jak turniej to i nagrody: gra Konwój, upominki od Portalu i kupony rabatowe od Dragonusa.

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia na Facebooku.

Przystanek Planszówka poleca!