Timeline: Polska już niedługo!

0

Przyszła jesień, a wraz z nią szkolna rzeczywistość. Są tacy, których to przeraża, ale są i tacy, którzy wykorzystają każdą okazję do pogłębiania swojej wiedzy. Znajdą się i tacy, dla których jedynym środkiem zachęcającym do mierzenia się z nielubianymi przedmiotami będzie połączenie pasji z edukacyjnym walorem.

Wydawnictwo Rebel.PL ma świetną informację zarówno dla tych, którzy szukają ciekawego sposobu na urozmaicenie lekcji, łączenia zabawy ze zdobywaniem wiedzy, jak i po prostu lubiących okołohistoryczne quizy – Timeline: Polska”, premiera w tym tygodniu!

Nowy tytuł z popularnej i lubianej serii tym razem zawiera wyłącznie fakty związane z Polską. Znajdą się tutaj zarówno wydarzenia historyczne, fakty z różnych dziedzin życia społeczno-kulturalnego, jak i szereg ciekawostek. Sprawdzony tytuł gwarantuje przyjemną rozrywkę i dobrą zabawę. Premiera już 3 października! Patroni medialni:  Miasto Gdańsk, ZnadPlanszy.pl, Super Belfrzy.

Na naszym portalu przeczytac możecie także recenzje wcześniejszych edycji gier z serii: Timeline, Timeline: Odkrycia i Wynalazki

Źródło: informacja prasowa od Wydawcy