Ku przestrodze na „CnP”

Autor:

Kategoria:

[vc_message]Poniższy artykuł pierwotnie ukazał się na blogu Pirat na planszy, który stał się częścią portalu Przystanek Planszówka[/vc_message]

Pirata czytać zapiski chcecie, to czasami na „CnP” też coś znajdziecie – Ku przestrodze – z legendą spotkanie.

Krzysztof Niziałek
Krzysztof Niziałek
Rach, ciach, trach! W pierwszej kolejności pudła z karciankami i kośćmi plądruje, bo szybkiej konfrontacji ciągle poszukuje i nad wyraz miłuje. Wytchnienia w rodzinnej kooperacji szuka, gdzie wspólnie z Lady J. i Małym Piratem przygody przeżywają i złym lordom brzydkie gęby obijają.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także

3 KOMENTARZE

  1. Ahoj Wujaszku! Już się o Ciebie martwiłem, czy czasem jakiś wampir nie ugryzł Cię w szyję i pozbawił chęci wspólnego po morzu pływania! Nie, łajby nie zmieniam ale zwiększam swój kąt widzenia aby trafiać do większej ilości szczurów lądowych szukających okazji do morskich przygód planszówkowych;)

  2. Wampiry na lądzie już dawno wyeliminowaliśmy i po morzu planszówkowym pływam, chodzę i wyroki wydaję:) Teksty nowe powstają więc na razie przestojów nie planuje (choć czasu na planszówkowanie jakoś mało ostatnio). Zatem będę zerkał to tu to tam by pirata i wieści o nim poczytać:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj