Losowanie!

Autor:

Kategoria:

[vc_message]Poniższy artykuł pierwotnie ukazał się na blogu Pirat na planszy, który stał się częścią portalu Przystanek Planszówka[/vc_message]

Pirat słowa dotrzymuje i w samo południe dokonane zostało losowanie nagrody wśród żeglarzy, co się do konkursu Kapitana Harpuna zgłosili i prawidłowej odpowiedzi udzielili.

Odpowiedź właściwa była taka: W grze Piraci – Karaibska flota są trzy karty „Atak Krakena”. Mały Pirat w kapeluszu zrobił sztorm i sięgną do środka wyciągając kartkę z nazwą zwycięzcy, a jest nim żeglarz:

MNOWACZY

Dla zwycięzcy gratulujemy, a resztę startujących w zawodach informujemy, wypatrujcie z bocianich gniazd, bo Kapitan Harpun na tym nie przestanie i już niedługo będzie miał dla Was kolejne zadanie! Dodatkowo szanty i rum polecamy aby przetrwać porażki doznane! Ahoj!

Do zwycięzcy – list w butelce z zapisanymi kodami już do Ciebie płynie ale pamiętaj jeśli kody zrealizujesz to nie zapomnij pochwalić się pirackiej rodzinie, jakie nowe łajby w Twej przystani zacumowały i radość Ci dały.

Losowanie widziane przez lunetę:

Krzysztof Niziałek
Krzysztof Niziałek
Rach, ciach, trach! W pierwszej kolejności pudła z karciankami i kośćmi plądruje, bo szybkiej konfrontacji ciągle poszukuje i nad wyraz miłuje. Wytchnienia w rodzinnej kooperacji szuka, gdzie wspólnie z Lady J. i Małym Piratem przygody przeżywają i złym lordom brzydkie gęby obijają.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także

6 KOMENTARZE