13 Noc Gier Planszowych – zapowiedź

Autor:

Kategoria:

[vc_message]Poniższy artykuł pierwotnie ukazał się na blogu Prosto z pudła, który stał się częścią portalu Przystanek Planszówka[/vc_message]

Czas nie stoi w miejscu. Widać to po zmieniającej się pogodzie (pachnie sezonem rowerowym), zwiększającej się liczbie wpisów i odwiedzin na blogu jak i… po kolejnych edycjach Nocy Gier Planszowych. W ostatnim czasie posty pojawiały się w mniej więcej równych odstępach po dwa w tygodniu. Dziś postanowiłem złamać regułę. Powód Za dokładnie tydzień 13 Noc Gier Planszowych w Bydgoszczy!

W sobotę 10 marca od godziny 18:00 aulę WSG opanują miłośnicy planszówek. Główny organizator nie próżnuje: wypożyczalnia się rozrasta więc gier na pewno nie zabraknie, odbędzie się kolejny turniej – tym razem w grę Piraci wydaną przez Wydawnictwo Egmont. Czyżby turniej był zaproszeniem do przyjazdu znanego już niektórym piracko-planszówkowego bloggera Pirata Na Planszy? Piracie: Ster na Bydgoszcz! Oczywiście znów osoby, którym szczęście będzie sprzyjało (może w końcu i do mnie się uśmiechnie) wyjdą z imprezy z nowymi planszówkami!

Co przyniesie Noc Planszówek? Na pewno sporą dawkę dobrej zabawy. Osobiście mam nadzieje zagrać w pełnym składzie w Chine i może w Oregon. Tych gier jeszcze nie widziałem na nockach a prostota zasad, szybkość i miodność rozgrywki rokują, że mogą one zostać dobrze przyjęte.

Zatem zapraszam na 13 Noc Gier Planszowych:

Data: 10 marca 2012 (sobota)

Miejsce: Aula A1 Wyższej Szkoły Gospodarki (ul. Garbary 2, budynek A)

Wstęp: 10 zł (przedsprzedaż w Centrum Gier Planszowych), 15zł w dzień imprezy

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także

2 KOMENTARZE