„Przygoda na Planszy” bitwa morska po raz drugi!

Autor:

Kategoria:

Agrr! Z kilkugodzinnym poślizgiem ale tak, jak 20 marca Wam pisałem, szczegóły bitwy morskiej ze szczurami lądowymi pn. II Prabuckie Spotkanie z Planszówkami „Przygoda na Planszy” publikuję i dobrą zabawę gwarantuję! 

Druga edycja „Przygody na Planszy” odbędzie się w dniu 14.04.2012 r. (sobota), w sali Prabuckiego Centrum Kultury i Sportu. Tak, jak poprzednio wypływamy w morze o godz. 10.00. Oczywiście wstęp wolny!

Z potwierdzeniem dostępnych łajb do pływania jeszcze czekam na informację od Centrum Gier Rebel.pl ale niewątpliwie, gdy tylko takowe potwierdzenie będę miał to listę łajb Wam zaprezentuję. Niezależnie od tego mam dla Was świetne wiadomości, dzięki wsparciu dyrektora PCKiS w Prabutach odbędą się dwa turnieje w których zwycięzcy otrzymają nagrody w postaci gier planszowych!
Na godzinę 12.00 planowany jest turniej „Jungle Speed” – na zwycięzce czeka nowiutki egzemplarz „Jungle Speed”! 

Na godzinę 13.00 planowany jest turniej na łajbie „Pedzące żółwie” – na zwycięzce czeka nowiutki egzemplarz gry „Pędzące żółwie”!
 
Jest szansa, że wśród uczestników wyprawy rozlosowane zostaną jeszcze inne upominki ale o tym później.
Dodatkowy patrontat nad imprezą objął serwis „Czas na Planszówki”
II edycja „Przygody na Planszy” w pigułce:
Termin: 14.04.2012 r.
Miejsce: Prabuckie Centrum Kultury i Sportu
Godziny: zaczynamy od 10.00
Organizatorzy:
Pirat na Planszy
Prabuckie Centrum Kultury i Sportu
Gier użycza:
Patronat:
Sponsor:
Prabuckie Centrum Kultury i Sportu
Wszystkich spragnionych planszówkowych przygód już zapraszamy!
Krzysztof Niziałek
Krzysztof Niziałek
Rach, ciach, trach! W pierwszej kolejności pudła z karciankami i kośćmi plądruje, bo szybkiej konfrontacji ciągle poszukuje i nad wyraz miłuje. Wytchnienia w rodzinnej kooperacji szuka, gdzie wspólnie z Lady J. i Małym Piratem przygody przeżywają i złym lordom brzydkie gęby obijają.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także

2 KOMENTARZE