Rebel.pl na spowiedzi

Autor:

Kategoria:

Zapraszam wszystkich morskich kamratów do czytania wywiadu, który udało mi się przeprowadzić z przedstawicielem REBEL.pl i pamiętajcie hurtowe ilości Kupców i Korsarzy zamawiajcie, a wówczas o przyszłość piratów na morzu się nie obawiajcie!

Dukatów swych nie żałujcie, a ładownie pod swój egzemplarz KiK przygotujcie. Żony i dzieci na górny pokład odmeldujcie, beczkę rumu dla siebie i kamaratów rezerwujcie i…nową łajbą pływajcie, morze Karaibskie na planszy odkrywajcie, kupców nie oszczędzajcie i dla Pirata znać dajcie, czy łowy były udane, a mordy roześmiane, bo przyjemności większej nie ma niż z handlowej łajby zatopienia!
Tekst wywiadu na stronach serwisu „Czas na Planszówki” znajdziecie.
Dodać jeszcze muszę, że już jutro szczegóły nowej „Przygody na Planszy” Wam obwieszczę, a termin jest już bardzo bliski i kto pokładu, jako ostatni nie chce szorować to już do wyprawy musi się szykować!
Krzysztof Niziałek
Krzysztof Niziałek
Rach, ciach, trach! W pierwszej kolejności pudła z karciankami i kośćmi plądruje, bo szybkiej konfrontacji ciągle poszukuje i nad wyraz miłuje. Wytchnienia w rodzinnej kooperacji szuka, gdzie wspólnie z Lady J. i Małym Piratem przygody przeżywają i złym lordom brzydkie gęby obijają.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także