W uzupełnieniu

Autor:

Kategoria:

[vc_message]Poniższy artykuł pierwotnie ukazał się na blogu Pirat na planszy, który stał się częścią portalu Przystanek Planszówka[/vc_message]

Ahoj kamraci! W uzupełnieniu spotkania kuternogi z Rune Age muszę zameldować, że z ludźmi w spółce za dobrze mi nie poszło i zadanie nas przerosło. Smoki nie odpuściły i nas wytępiły. Początki były całkiem dobre i jak później się okazało jedną szansę na zwycięstwo zmarnować nam się udało. Sił mieliśmy ponad 18 ale w tym momencie właśnie zatakowaliśmy nie tego stwora, co powinniśmy. Okoliczność ta się na nas zemściła i przez kolejne tury karta słaba była, a smoki szalały i nieźle nas przypalały.Pierwszy swe szpony wbił w nasze królestwo TZEIT szalony, a tak to po spotkaniu z nim wyglądało:

Następnie KHORGARD i GHOX, który teoretycznie wygląda marnie ale wiele duszyczek z naszego królestwa zagarnie, gdy karta w jednostki dobre na rękę nie idzie, a on z początkiem każdej rundy twardziela zgrywa i kolejne 2 obrażenia do królestwa przybywa. Po wielu stratach i marnej ręce w końcu gadzinę zadźgaliśmy i do stosu kart odrzuconych wydarzeń odesłaliśmy.

Nadszedł moment, że wiatr w żagle złapaliśmy i na ubicie smoka za 18 punktów siły chrapkę mieliśmy, gdy się już wydawało, że jeszcze chwila, a zwycięstwo będzie nasze…wtem zjawił się PHRYNELEX zionął ogniem i pochłonął dusze nasze. Tak to nieszczęście z lotu ptaka wyglądło:

Na koniec wskazać tylko mogę, że wczoraj wyruszyłem ponownie w drogę. Tym razem na czele armii nieumarłych stałem i dopiszę tylko tyle, że były również ciężkie chwile, a koniec ostateczny był taki, że teraz opowieści o zwycięstwie nieumarłych nad smokami opowiadają sobie dzieciaki 😉

Krzysztof Niziałek
Krzysztof Niziałek
Rach, ciach, trach! W pierwszej kolejności pudła z karciankami i kośćmi plądruje, bo szybkiej konfrontacji ciągle poszukuje i nad wyraz miłuje. Wytchnienia w rodzinnej kooperacji szuka, gdzie wspólnie z Lady J. i Małym Piratem przygody przeżywają i złym lordom brzydkie gęby obijają.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także