Planszówkowy bazar pod rozbrykanym Pegazem

Autor:

Kategoria:

[vc_message]Poniższy artykuł pierwotnie ukazał się na blogu Prosto z pudła, który stał się częścią portalu Przystanek Planszówka[/vc_message]

Mieszkając w Bydgoszczy z ciekawością i nadzieją patrze na nowe inicjatywy planszówkowe. Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie Centrum Gier Pegaz nam się pod tym względem rozbrykało. Oprócz turniejów, spotkań graczy w sklepie, nocy gier planszowych, stoisk na targach rozpoczęli nietypową jak na sklep działalność.

Planszówkowy bazar pod skrzydłami Pegaza, czyli nic innego jak grupa na serwisie społecznościowym Facebook, utworzona po to, by gracze z Bydgoszczy (i nie tylko), mogli wymieniać i sprzedawać gry ze swoich zasobów. Sklep nie pobiera prowizji, tylko pośredniczy w ewentualnej wymianie (by ułatwić transakcję). Grupa ma charakter otwarty i pierwsze rezultaty jej działalności już widać.

Osobiście dzięki grupie zyskałem dwa nowe pudła z puzzlami: obraz Szał (wydawnictwo Trefl) i obrazek z angielską wioską (PlayTime). Wystarczyło zareagować na jedno z ogłoszeń, które się tam pojawiło. Właściciel nie chciał nawet pieniędzy (więc w ramach wymiany zaproponowałem złoty napój od małych browarów). Myślę, że obaj możemy czuć się zadowoleni. A poniżej zdjęcia (ostatnio niestety mam problem z dostępem do sprzętu foto) puzzli, które czekają na ułożenie i recenzję na blogu.

Teraz pozostaje zerkać co jakiś czas na bazar i wypatrywać nowych ofert. Do czego Was także zachęcam!

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także