Zapowiedź: 14 Noc Gier Planszowych. 21.04.2012

Autor:

Kategoria:

[vc_message]Poniższy artykuł pierwotnie ukazał się na blogu Prosto z pudła, który stał się częścią portalu Przystanek Planszówka[/vc_message]

Ostatni tydzień nie dał praktycznie żadnej okazji by wyciągnąć którąś z posiadanych gier na stół. Kolejne dni także nie zapowiadają szans na zmianę tego stanu. Na szczęście pojawia się światełko w tunelu. Centrum Gier Pegaz zapowiedziało termin XIV Nocy Gier Planszowych, na której, o ile nie wystąpią żadne niespodziewane przeszkody, chciałbym się pojawić.

W sobotę 21 kwietnia w Wyższej Szkole Gospodarki chętnych czeka kolejna dawka pozytywnych emocji związanych z planszówkami i karciankami. Dla osób mających zacięcie do rywalizacji przewidziano turniej gry „7 cudów”. Tytuł, który warto wypróbować choćby ze względu na wykorzystany mechanizm interakcji z przeciwnikiem po swojej lewej i prawej stronie co sprawia, że grając w zdyscyplinowanym gronie rozgrywka nie powinna zająć więcej niż pół godziny. I to niezależnie czy siadacie w 3 czy w 7 osób.

Aula na której odbywa się Noc Planszówek ma ograniczoną powierzchnie, dlatego jeżeli już teraz jesteście zdecydowani na przybycie to warto kupić wcześniej bilet (u organizatora czyli w sklepie Pegaz, ul. Pod Blankami). Korzyść podwójna: tak jest taniej i jest pewne miejsce na sali. A jak już pisałem we wcześniejszych postach, chętnych jest coraz więcej!

Szczegóły dotyczące imprezy znajdziecie na plakacie oraz stronie organizatora: link

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także

2 KOMENTARZE