Krajowy Rejestr Karny: Ostatnia Wola

Autor:

Kategoria:

Krajowy Rejestr Karny – informacja o skazanym. KRK 001

Ostatnia wola - Wydawnictwo Rebel

Jak podaje ośrodek resocjalizacji gier planszówych „Wydawnictwo Rebel” , na półkach sklepowych pojawił się nowy skazany: gra planszowa ” Ostatnia wola ” (Last Will) autorstwa Vladymira Suchego. Gra dla 2-5 osób, która trafia pod obserwację Planszówkowego Systemu Sądownictwa z 3 powodów:

  1. Jest grą planszową co z góry skazało ją na odsiadkę w pudle. Zatem gdy tylko trafi pod jurysdykcję UncleLiona rozpocznie się jej proces.
  2. Osoby, które odważą się uwolnić ją z pudła mają za zadanie cieszyć się ze śmierci wujka Stefana: milionera tak zaabsorobowanego robieniem interesów, że nie miał czasu ani na cieszenie się majątkiem, ani na podtrzymywanie bliższych relacji rodzinnych.
  3. Aby wygrać trzeba wykazać się umiejętnościami ekonomicznymi w postaci szybkiego wydawania majątku. Kto zrobi to najlepiej, otrzyma spadek….
Jak widać fabuła gry nie zakłada aspektu edukacyjnego w postaci podtrzymywania więzi rodzinnych czy też kształtowania umiejętności oszczędzania (zwycięstwo poprzez hedonizm?). Czy zatem oskarżony swoją mechaniką jest w stanie odeprzeć te trzy zarzuty?  To już pytanie do tych, którzy wypuszczą oskarżonego na zwolnienie warunkowe i poddadzą go sprawiedliwemu osądowi.
Uncle Lion przypomina : nie należy ulegać stereotypom! Oskarżony to gra planszowa więc wyrok nie jest oczywisty! Więcej informacji o skazanym znaleźć można na stronie ośrodka resocjalizacji gier planszowych „Wydawnictwa Rebel„.
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także

2 KOMENTARZE

  1. Jestem bardzo ciekawy wyroku w tej sprawie, bo jakby to nie brzmiało to interesuje mnie ten oskarżony i chętnie zaciągnąłbym go na pokład. Już sobie wyobrażam, jak Lady J. się cieszy, że w końcu jest tematyka w której kobiety są najlepsze 😉

    A tak przy okazji to się Wujaszku nie chwalieś, że Dominiona, gdzieś w piwnicach przetrzymujesz i czasem przesłuchujesz?! Szefa wszyskich szefów zawsze trzeba szanować, a relacje z przesłuchań opublikować 🙂

  2. Piracie: twa pamięć bardzo dobra! Dominion (podstawka, intryga i róg obfitości) w szafie trzymam. Proces ich dawno się rozpoczął i pierwsze akta sprawy spisane, ale czekają na dokumentacje fotograficzną (niestety z tym mam obecnie problem). Jak tylko ją zbiorę to przynajmniej 3 procesy pojawią się w Biuletynie Informacji Publicznej Planszókowego Systemu Sądownictwa.

    Z procesem Last Will pewnie trzeba będzie poczekać. Funduszy na to pudło na razie nie ma a nie wiem czy ktoś zechce mi je sprezentować do recenzji… Ale jeżeli to nastąpi na pewno takowy przeprowadzę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj