KRK: Krajowy Rejest Karny

Autor:

Kategoria:

[vc_message]Poniższy artykuł pierwotnie ukazał się na blogu Prosto z pudła, który stał się częścią portalu Przystanek Planszówka[/vc_message]

Krajowy Rejestr Karny (w skrócie KRK) to dział Planszówkowego Systemu Sądownictwa  nadzorowanego przez UncleLiona, którego Biuletyn Informacji Publicznej znajduje się pod adresem www.przystanekplanszowka.pl . KRK informował będzie o nowych skazanych, którzy trafili pod opiekę polskich ośrodków resocjalizacyjnych. Część z nich to gry poszukiwane przez wielu listem gończym (zaczynającym się okrzykiem „must have!”), części wyrok zostanie z całą pewnością podtrzymany.

W chwili publikacji wizerunku w KRK, skazani nie doczekali się jeszcze sprawiedliwego procesu prowadzonego przez UncleLiona. W przypadku gdy trafią pod jurysdykcję Planszówkowego Systemu Sądownictwa rozpocznie się ich proces, którego akta będą publikowane w Biuletynie Informacji Publicznej.

Jednostki resocjalizacyjne (zwane potocznie wydawnictwami), które chcą informować graczy o skazanych czekających na proces proszeni są o kontakt.

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także