18 Noc Planszówek – 8-09-2012

Autor:

Kategoria:

Ważna informacja dla wszystkich miłośników gier planszowych. Funkcjonariusze Planszówkowego Systemu Sądownictwa przechwycili gryps: 8 września 2012 roku odbędzie się masowe uwalnianie gier z pudeł. Od godzinie 18:00 w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy rozpocznie się 18 Noc Planszówek. Z okazji osiągnięcia pełnoletności imprezy zapowiedziano uwolnienie z pudła ponad 100 gier, turnieje, quiz, możliwość wygrania topowych gier i wiele innych atrakcji.
Dodatkowo Centrum Gier Pegaz – instytucja zajmująca się przeciwdziałaniem zjawisku marginalizacji gier plasnszowych i karcianych obchodzić będzie 2 urodziny swojej działalności.

Uncle Lion nawołuje!

W związku z podwójną okazją do świętowania zapraszamy wszystkich „geeków” jak i tych, którzy chcą rozpocząć przygodę z planszówkami.  Impreza otwarta dla wszystkich, niezależnie od wieku i miejsca zamieszkania.
Przybywajcie do Bydgoszczy na 18 „Pełnoletnią” Noc Planszówek: 8 września 2012 od godziny 18:00 w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy (aula A1).
Bilety od 3 września do nabycia w Centrum Gier Pegaz w cenie 10 zł, w dzień imprezy będą kosztowały 15 zł.
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także