Zapowiedź: XX Noc Planszówek

Autor:

Kategoria:

Noc Gier Planszowych

UncleLion informuje: dokładnie za tydzień, 8 grudnia odbędzie się XX Noc Planszówek organizowana przez Centrum Gier Pegaz i Wyższą Szkołę Gospodarki w Bydgoszczy. Jest to impreza, którą UncleLion szczególnie poleca osobom chcących uwolnić planszówki z pudła!

Tradycyjnie już, w sobotni wieczór spotkają się miłośnicy planszówek, po to, by grać do późnych godzin nocnych. Organizatorzy przewidują, że osoby, które przybędą, doświadczą bardzo dużej dawki pozytywnych emocji. Będzie można nabrać sił przed świątecznymi porządkami.

Święta coraz bliżej, więc warto rozejrzeć się jakie tytuły zamieścić w liście do Mikołaja, a jakie sprezentować bliskim i znajomym. Żeby nie kupować kota w worku, najlepiej wypróbować grę przed zakupem. Noc Gier Planszowych będzie ku temu doskonałą okazją. Dostępna wypożyczalnia gier liczy już 130 tytułów. Każdy znajdzie coś dla siebie, każdy znajdzie coś na prezent dla innych!

Zapraszamy:XX Noc Planszówek w Bydgoszczy

Data: 8 grudnia 2012

Miejsce: Aula A1 Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy

Godzina: 19:00 – 02:00

Bilety: Przedsprzedaż w Centrum gier Pegaz (Bydgoszcz, ul. Pod Blankami 6) w cenie 10zł – Na miejscu imprezy w cenie 15zł

Więcej informacji: na stronie Centrum Gier Pegaz, oraz kanale Facebook

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także