GamesRoom: audycja o grach planszowych

Autor:

Kategoria:

logo_gamesroom.jpg

Śledztwo w sprawie GamesRoom zakończone współpracą!

Funkcjonariusze śledczy donoszą: w listopadzie 2012 roku, w sieci dostrzeżono działalność nowego podmiotu zajmującego się przekazywaniem informacji o grach planszowych, czyli rozrywce skazanej na odsiadkę w pudle. Akademickie Radio Sfera, zaczęło nadawać audycję GamesRoom, której archiwalne odcinki można pobrać z sieci. Po przeprowadzeniu śledztwa, stwierdzono, że nie ma ona tylko charakteru propagandowego. Jej prezenterzy i zaproszeni goście, nie boją się krytycznych ocen gier. Dlatego Sędzia UncleLion oraz pogromca planszówkowych mórz i oceanów, Pirat Cristobal, nawiązali współpracę z redakcją GamesRoom. W najbliższym czasie można spodziewać się naszej obecności w programie.

Kilka słów o GamesRoom

W GamesRoom temat planszówek poruszany jest bardzo szeroko. Od szczegółów dotyczących konkretnych tytułów, informacji o autorach (oraz wywiadów z nimi), po ogólne przedstawienie mechanik gier, nowości na rynku, czy też imprezach organizowanych w kraju. Nie zapomina się także o nowych graczach, którzy mają prawo nie znać specyficznej dla świata planszówek gwary (cykl dla zielonych).

Zachęcam wszystkich czytelników Prosto z pudła do słuchania audycji w każdy wtorek o godzinie 19 na żywo w sieci (link), lub poprzez pobranie archiwalnych audycji. Więcej informacji na temat GamesRoom można znaleźć na stronie internetowej www.gamesroom.com.pl oraz na kanale Facebook.

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także