Zapowiedź: XXI Noc Planszówek w Bydgoszczy

Autor:

Kategoria:

XXI NGP.jpgOficerowie śledczy przechwycili kolejny gryps. Już w najbliższą sobotę w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy odbędzie się Noc Gier Planszowych. To już XXI edycja imprezy, która  od prawie dwóch lat przyciąga zarówno osoby, dopiero zaczynające przygodę z grami, jak i tych, którzy przy planszówkach spędzili nie jeden wieczór. Tradycyjnie, sklep z grami planszowymi Centrum Gier Pegaz, udostępni gry ze swojej wypożyczalni. Każdy znajdzie coś dla siebie: Dixit, Dobble, K2, Jaskinia, Zimna Wojna, Carcassonne, Caylus…. i ponad 100 innych gier!

Na Nocach Planszówek niejednokrotnie odbywały się turnieje. Tym razem tytułem turniejowym będzie gra Adama Kałuży „Jaskinia„.

Osoby chcące poznać nowe gry planszowe, mogą liczyć na wsparcie osób z obsługi sklepu, które wytłumaczą zasady dostępnych w wypożyczalni gier. Poznać je można po charakterystycznych niebieskich koszulkach z logiem Pegaza.

XXI Noc Planszówek w Bydgoszczy

Data: 19.01.2013

Godz: 18:00 – 2:30

Miejsce: Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy, ul. Garbary 2, budynek A, sala A1 (parter)

Bilety:

  • Przedsprzedaż w Centrum gier Pegaz (Bydgoszcz, ul. Pod Blankami 6) w cenie 10zł
  • Na miejscu imprezy w cenie 15zł
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także