23 Noc Planszówek w Bydgoszczy: zapowiedź

Autor:

Kategoria:

XXIII Noc PlanszówekUncleLion informuje: 20 kwietnia w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy odbędzie się 23 Noc Gier Planszowych. Impreza rozpocznie się o godzinie 19, a odbywać się będzie w budynku w auli A1 (ul. Garbary 2).

Noc Planszówek czyli cykliczna impeza kierowana zarówno do miłośników spędzania wolnego czasu przy planszy, jak i dla tych, którzy ciągle nie wierzą, że gry planszowe to rozrywka dla każdego. Organizator, Centrum Gier Pegaz, tradycyjnie udostępni dla wszystkich przybyłych ponad 130 gier planszowych i karcianych!  Podczas kwietniowej Nocy Gier, planowane są turnieje w gry karciane: Magia Czarnego Sportu oraz Zombiaki – edycja jubileuszowa.

Więcej o wydarzeniu można przeczytać na stronie facebook (link). Bilety w cenie 10 złotych do nabycia w Centrum Gier Pegaz (ul. Pod Blankami 6a) lub przy wejściu na imprezę w cenie 15 złotych.

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także