Pirat członkiem Kapituły na planszową grę roku 2013!

Autor:

Kategoria:

Arrr! Z wielką przyjemnością i satysfakcją przekazuję informację, że jestem członkiem Kapituły konkursu na planszową grę roku 2013. Wczoraj wyruszyła w rejs nowa, dziewicza strona konkursu, którą odkryjecie pod tym linkiem.
Wszystkich członków Kapituły znajdziecie natomiast tutaj, a regulamin jest gdzieś tu. Do konkursu zakwalifikowało się 87 tytułów, wydanych w całości po polsku w 2012 r., w naszym pięknym kraju nad Bałtykiem. Recenzję spod pirackiego pióra kilku tytułów, które zostały zakwalifikowane do konkursu znajdziecie w dziale Zwodowane i przetestowane (recenzje). Kolejne jeszcze w tym miesiącu.
Z okna własnej kajuty dziękuję bardzo dla organizatorów konkursu – portal GamesFanatic.pl – za zaufanie i możliwość uczestniczenia w tak prestiżowym przedsięwzięciu!
Niech zwycięży najlepszy! Kubek rumu dla wszystkich!
PS.
Jedynym tytułem, który zakwalifikował się do konkursu i będzie bronił pirackiego honoru to „Kupcy i Korsarze”. Trzymajcie kciuki albo haki, żeby ta nierówna walka nie skończyła się dla króla pirackiej braci na dnie oceanu!
Krzysztof Niziałek
Krzysztof Niziałek
Rach, ciach, trach! W pierwszej kolejności pudła z karciankami i kośćmi plądruje, bo szybkiej konfrontacji ciągle poszukuje i nad wyraz miłuje. Wytchnienia w rodzinnej kooperacji szuka, gdzie wspólnie z Lady J. i Małym Piratem przygody przeżywają i złym lordom brzydkie gęby obijają.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także