ŚGP na czytniki już w sprzedaży

0

Od 29 numeru Świat Gier Planszowych przeszedł z formy czasopisma drukowanego na czasopismo wydawane w formie elektronicznej. Jakkolwiek byśmy nie patrzyli na decyzję wydawcy, warto się przyjrzeć nowej formie i samemu zdecydować, że ona nam odpowiada. Nowy numer ukazał się w formie pdf już pod koniec roku. Natomiast dla tych, którzy korzystają z czytników ebooków mamy bardzo dobrą wiadomość: od dziś Świat Gier Planszowych dostępny jest w formatach epub i mobi.

29 Świat Gier Planszowych

Już pierwszy rzut oka na spis treści pokazuje, że miłośnicy planszówek znajdą sporo ciekawego materiału. Blisko 90 stron recenzji, wywiadów, felietonów i konkursów.

Do elektronicznej wersji czasopisma nawiązuje temat numeru „Planszówki Online” szeroko opisany przez Monikę Żabicką. W dziale recenzji znajdziemy zarówno gry bardzo popularne, jak i te mniej znane m.in.: Belfort, Mały Książę: stwórz mi planetę, Ruthenia, Bora Bora, The Palaces of Carrara, Letnisko, Wunderland i wiele innych. Przeczytać możemy wywiady z przedstawicielami Fabryki Gier Historycznych, Karolem Madajem i Oskarem van Deventerem.  To tylko część z materiałów przygotowanych przez redakcję ŚGP.

Czytniki do rąk

Z pewnością wiele osób ucieszy się z faktu, że ŚGP dostępny jest także w coraz bardziej popularnych formatach: epub i mobi. Osób korzystających z czytników na pewno nie trzeba przekonywać do wygody czytania tekstu w tych formatach. Na zachętę prezentujemy kilka screenów zrobionych z pliku mobi na czytniku Kindle:

Świat Gier Planszowych jest do nabycia w sklepie cdp.pl (pdf, epub i mobi) oraz w sklepie eGazety (tylko pdf). A przed zakupem można przejrzeć demo udostępnione na stronie www ŚGP.