30 Noc Planszówek…. miłośnicy planszówek pomagają!

0

W ubiegłym miesiącu miała miejsce 30 Noc Planszówek w której wzięło udział blisko 100 osób. Radość z czasu wspólnie spędzonego przy grach, poznawania nowych osób, rozgryzania nowych tytułów, czy uczestnictwa w turniejach dopełniła akcja zbierania pieniędzy na pomoc dla Emili Nowak. Wszystkie zebrane pieniądze (z biletów i licytacji) zostały przekazane na jej leczenie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z imprezy oraz… do dalszego zaangażowania w pomoc osobom, które naprawdę tego potrzebują. A zarówno osób, jak i sposobów jak im pomóc jest naprawdę wiele. Choć najbardziej oczywistym wydaję się pomoc finansowa, to nie tylko ona jest potrzebna. Wystarczy szeroko otworzyć oczy by dostrzec, że pomóc możesz przez internet (np.klikając na „pajacyka), włączając się w działania instytucji pozarządowych, oddając krew, która jest bezcennym darem dla innych itd.

Może nie złożyłeś jeszcze corocznego zeznania podatkowego? Zatem możesz przeznaczyć 1% np. na pomoc Emilii (link), lub pięcioletniej Zuzanny Niziałek (link).

Miłośnicy planszówek uwielbiają rozwiązywać problemy, które stawiają przed nimi autorzy gier. Może warto ten potencjał wykorzystać, by pomóc w rozwiązaniu realnych problemów osób, które żyją obok nas?