Drużyna pierścienia – KONKURS

0

Władca Pierścieni

Wesprzyj drużynę pierścienia, a drużyna wesprze Ciebie!

W imieniu wszystkich fanów gry karcianej Władca Pierścieni LCG chcieliśmy podziękować graczom, którzy zdecydowali się odpowiedzieć na nasz apel i wesprzeć akcję mającą ma celu druk polskojęzycznej wersji dodatku The Road Darkens (szczegóły: Drużyna Pierścienia potrzebuje wsparcia). Nie chcemy jednak pozostać tylko wdzięczni w słowach i postanowiliśmy zorganizować dla Was konkurs!

Konkurs skierowany jest do wszystkich, którzy w dniach od 5 maja do 24 maja zakupią, w dowolnym sklepie, dodatek Czarni Jeźdźcy oraz wymyślą hasło reklamujące grę Władca Pierścieni LCG. Potwierdzenie zakupu (skan/zdjęcie) oraz hasło należy wysłać na adres organizatora: konkurs.pierscienia@gmail.comw terminie do 24 maja do godziny 23:59 (więcej szczegółów w poniższym regulaminie).

NAGRODY

Teraz coś o najważniejszym, czyli nagrodach! Z uwagi na liczne wsparcie ofiarodawców i sponsorów podjęta została decyzja, że nagroda główna będzie jedna, natomiast pozostałe nagrody będą przyznawane w ramach wyróżnień bez wskazywania kolejnych miejsc. Nagroda główna to wybrany  przez zwycięzcę dowolny jeden dodatek (tzw. duży dodatek) do gry Władca Pierścieni LCG! 

Pula nagród na wyróżnienia:

Gra 7 Ronin – od wydawnictwa Badger’s Nest

Dodatek do gry Władca Pierścieni LCG – Hobbit Górą i Dołem –  od sklepu TropemGier.pl

Dziewięć grafik formatu A5 z autografem twórcy od Mariusza Gandzel

Dowolnie wybrany zestaw przygodowy (tzw. mały dodatek) do gry Władca Pierścieni LCG ufundowany przez fanów gry

Pamiętajcie, że czasu mamy mniej niż drużyna pierścienia na kartach całej trylogii Władca Pierścieni. Dlatego nie zwlekajcie, sakwy w dłoń i na łowy na Czarnych Jeźdźców ruszajcie, a każdy z Was może okazać się podwójnym zwycięzcą! Możecie bowiem zgarnąć jedną z nagród, a dodatkowo przyczynić się do wydania najnowszego dodatku The Road Darkens w polskojęzycznej wersji, co będzie nagrodą dla nas wszystkich.

Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia!

wladca pierscieni baner

REGULAMIN

1. Organizatorem konkursu „Wesprzyj drużynę pierścienia, a drużyna wesprze Ciebie” (dalej „Konkurs”) jest Wojciech Wójcik. Patronatami medialnymi konkursu są serwisy Board Times oraz Przystanek Planszówka.
2. Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w konkursie (dalej „Regulamin”).
3. Konkurs trwa od 12 maja (od momentu opublikowania wpisu o nim informującego) do 22 maja do godziny 23:59.
4. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.
5. Jakiekolwiek złamanie punktu regulaminu lub próba oszustwa dyskwalifikuje uczestnika z konkursu.
6. W konkursie może wziąć udział każda osoba, która spełni następujące warunki:
a. Między 5 maja a 21 maja zakupiła grę Czarni Jeźdźcy wydawaną przez firmę Galakta.
b. Do dnia 22 maja godzina 24:00 prześle potwierdzenie zakupu (zdjęcie/skan paragonu lub potwierdzenie zamówienia ze sklepu internetowego – uwaga! musi być widoczna nazwa gry oraz data zakupu!) na adres: konkurs.pierscienia@gmail.com
c. Przyśle (w tej samej wiadomości e-mail) pomysł na krótkie hasło reklamujące grę Władca Pierścieni LCG.
7. Autor najciekawszego hasła reklamowego zostanie wybrany przez organizatora spośród wszystkich osób, które w terminie spełnią powyższe warunki – zostanie on zwycięzcą głównej nagrody. Ponadto organizator wyróżni również druga osobę – osoba ta wygra drugą nagrodę. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą e-mailową. Organizator rezerwuje sobie prawo poprosić o pomoc w wyborze zwycięzcy inne osoby, pod warunkiem że nie biorą one udziału w konkursie jako uczestnicy.
8. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronach patronów medialnych w ciągu 48 godzin od rozstrzygnięcia.
9. Nagrody:
a. Zwycięzca głównej nagrody wskaże organizatorowi jeden dowolny, dostępny dodatek do gry Władca Pierścieni: Gra karciana, a organizator go zakupi i wyśle do zwycięzcy na własny koszt (Uwaga: za dostępny uznaje się dodatek, który można od ręki kupić w sklepie internetowym firmy Galakta, choć zakup wybranego dodatku może być dokonany w dowolnym wybranym przez organizatora sklepie). Uwaga! Cena wybranego dodatku nie może przekroczyć 100 złotych w sklepie Galakty.
b. Wyróżnienia będą przyznawane według uznania organizatora dla poszczególnych osób biorących udział w konkursie i spełniających warunki niniejszego regulaminu. W przypadku wyróżnienia w postaci dowolnie wybranego zestawu przygodowego, zwycięzca wyróżnienia wskaże organizatorowi jeden dowolny, dostępny zestaw przygodowy (tzw. mały dodatek) do gry Władca Pierścieni: Gra karciana, a organizator go zakupi i wyśle do zwycięzcy na własny koszt (Uwaga: za dostępny uznaje się dodatek, który można od ręki kupić w sklepie internetowym firmowy Galakta, choć zakup wybranego dodatku może być dokonany w dowolnym wybranym przez organizatora sklepie). Uwaga! Cena wybranego małego dodatku nie może przekroczyć 50 złotych w sklepie Galakty.
13. Otrzymanie nagrody warunkowane jest podaniem do dnia 27 maja, przez zwycięzcę nagrody, niezbędnych do jej wysłania danych. Dane muszą być wysłane na adres e-mail konkursu. Nie można zamienić nagrody na równowartość pieniężną. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność przekazania nagrody zwycięzcy z przyczyn zależnych od uczestnika, a zwłaszcza podania błędnego adresu przez poszczególnych zwycięzców.
10. Zgłoszenie udziału w konkursie jest równoważne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Lista fundatorów nagród;

Kulgan, Schen, Zwieżak (forum galakta), godpuppet, Marvin, Rune, sqb1978, torba, wojo, Muad’dib  (forum gry-planszowe)

MARIUSZ GANDZEL ART

Wydawnictwo Badger’s Nest

logo_borsuki

Sklep TropemGier.pl

Tropem Gier

Patronat medialny:

Board Time

PrzystanekPlanszowka_logo