Drużyna Pierścienia potrzebuje wsparcia

4

 

wladca pierscieni baner

Miesiąc temu wszyscy miłośnicy gry karcianej Władca Pierścieni LCG w wersji polskojęzycznej musieli przyjąć do wiadomości informację o zaprzestaniu wydawania kolejnych dodatków w naszym ojczystym języku przez wydawnictwo Galakta. Rzecz jasna tego typu decyzja nie mogła zostać przyjęta przez rodzimych graczy pozytywnie. Jednak pośród gromów, które posypały się na wydawnictwo znalazły się również prośby o rozważenie możliwości wydawania rozszerzeń z cyklu Saga w języku polskim. Dodatki z serii Saga, to tzw. duże dodatki w pudełku od których zawsze znajdziemy 165 kart. Cykl ten pozwala graczom przeżyć przygody znane z trylogii Władca Pierścieni. Dotychczas z tego cyklu wydany został pierwszy dodatek pn. Czarni Jeźdźcy, który zawiera przygody znane z pierwszego tomu Władcy Pierścieni: Drużyna Pierścienia. Co więcej dodatek ten wprowadził możliwość prowadzenia kampanii, która pozwala graczom rozegrać kampanię obejmującą wydarzenia z całej trylogii Władcy Pierścieni aby jednak było to możliwe należy posiadać kolejne, jeszcze nie wydane, dodatki z cyklu Saga.

W lutym tego roku wydawnictwo Fantasy Flight Games zapowiedziało nowe pudło z dodatkiem The Road Darkens, który jest kontynuacją przygód zawartych w Czarnych Jeźdźcach, a znanych z kart trylogii Władca Pierścieni.

Dokładnie dwa dni temu wydawnictwo Galakta poinformowało na swoim forum, że trwają prace nad tłumaczeniem dodatku The Road Darkens. Jednakże aby pudło zostało wydane w języku polskim wydawnictwo wskazało, że wszyscy zainteresowani powinni oddać głos za wydaniem drugiej części Sagi kupując pudło z dodatkiem Czarni Jeźdźcy. Sprzedaż musi osiągnąć 50 sztuk samego dodatku, w terminie trzech tygodni, a wówczas wydawnictwo wyda The Road Darkens w wersji polskojęzycznej. Nie ważne przy tym jest w którym sklepie pudła zostaną nabyte, liczy się tylko liczba ogólna sprzedanych egzemplarzy i musi to być 50 pudeł.

LOTR Cover

W związku z powyższym przy wsparciu graczy z forum forum.gry.planszowe.pl zwracamy się do Was z prośbą o podjęcia wysiłku i próby namówienia wszystkich niezdecydowanych fanów karcianki Władca Pierścieni LCG do zakupu dodatku Czarni Jeźdźcy. Dlatego też prosimy Was również o udostępnianie tego wpisu na swoich profilach na Facbook-u oraz innych formach promowania akcji zakupu pięćdziesięciu pudeł Czarnych Jeźdźców aby wspólnie osiągnąć cel. Zaczynamy!

Road-Darknes

Pamiętajcie! 50 Czarnych Jeźdźców = The Road Darkens PL!