33 Noc Planszówek w Bydgoszczy – zaproszenie

0

Dla wszystkich miłośników gier planszowych, a w szczególności dla tych z Bydgoszczy i okolic mamy bardzo dobrą informację. Po wakacyjnej przerwie powraca Noc Planszówek, organizowana przez Centrum Gier Pegaz! Już 27 września, od godziny 19:00 w auli Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego (ul. Kopernika 1).

Podczas najbliższej edycji Nocy Planszówek prezentowane będą nowości Wydawnictwa Rebel. Odbędzie się również turniej, w nominowaną do prestiżowej nagrody Spiel des Jahres, grę Splendor. Będzie można zatem wcielić się  renesansowych kupców, którzy próbują nabyć kopalnie klejnotów, środki transportu, sklepy – wszystko to w celu zdobycia jak największego prestiżu. Warto także przyjrzeć się nowością Wydawnictwa Rebel, a są wśród nich w tym roku m.in.: Szogun, Slavika: Równonoc, Tash-Kalar: Legendarna Arena, Abyss i inne. Więcej informacji na stronie wydawnictwa (link)

Tradycyjnie na miejscu dostępne będzie ponad 200 różnych tytułów z wypożyczalni Pegaza. Zarówno nowicjusze, jak i „geekowie” znajdą coś dla siebie.

33NGP

Bilety do nabycia w Centrum Gier Pegaz (ul. Pod Blankami 6a) oraz bezpośrednio przed imprezą. Więcej informacji o Nocy Planszówek znaleźć można na stronie sklepu (link) oraz stronie facebook wydarzenia (link)