Zaproszenie: gala inauguracyjna Eurocash Bydgoszcz

0

Gry planszowe przenikają do różnych dziedzin życia. Coraz bardziej popularnym, choć ciągle rzadko opisywanym obszarem związanym z planszówkami są gry szkoleniowe i symulacyjne. Do naszej redakcji zwrócili się przedstawiciele klubu Eurocash w Bydgoszczy z prośbą o poinformowaniu o gali inaugurującej działalność grupy w Bydgoszczy. Część z osób pewnie już słyszała o Eurocash – grze mającej na celu uczyć „mechanizmów związanych z pomnażaniem kapitału, inwestowaniem w nieruchomości, giełdę, własny biznes i surowce„. Nauka ma być przekazywana zarówno poprzez planszówkę Eurocash jak i spotkania organizowane w różnych miastach.

W środowisku planszówkowym tytuł ten wywołał sporo kontrowersji dotyczących różnych aspektów: mechaniki gry, ceny społeczności, oprawie, która towarzyszy promocji Eurocash. Część z pojawiających się opinii bazuje na przypuszczeniach, dlatego może warto skorzystać z okazji i zapoznać się z tą grą szkoleniową? Dla tych, którzy chcieli by dowiedzieć się więcej na temat pomysłu na przekazywanie wiedzy, zainicjowany przez Bartosza Wilczka oraz Magdalenę Balcerzak zachęcamy do zapoznania się z komunikatem przekazanym przez organizatorów.


GALA INAUGURACYJNA EUROCASH !

3 grudnia 2014, godz. 17:00 – 21:00, Hotel Słoneczny Młyn.

To jedyne w swoim rodzaju wydarzenie z dziedziny edukacji finansowej, które ma miejsce w różnych częściach Polski. Podczas Gali poznasz ludzi, którzy osiągnęli wyjątkowy sukces osobisty i finansowy. Na swoim przykładzie pokazują, że osiągnięcie sukcesu finansowego w Polsce jest możliwe ! Podczas wydarzenia, każdy z nich przekaże Ci jedną wskazówkę, która spowoduje, że Twoje podejście do finansów już nigdy nie będzie takie samo.

Dowiesz się jak inwestować w nieruchomości, biznes, inwestując na giełdzie czy jak prowadzić własny biznes.

SPECJALNIE DLA CIEBIE !

formularz rejestracyjny: link

Wszyscy mówcy na Gali mają jeden wspólny cel – przekazać Ci swoją praktyczną wiedzę, która nie jest dostępna ani w szkole, ani na studiach, a która pozwali Ci tak jak im osiągnąć wolność i niezależność finansową.

Podczas Gali wystąpią także twórcy gry – Bartosz Wilczek oraz Magdalena Balcerzak. Przedsiębiorcy, właściciele kilku biznesów, wspaniali mówcy. Opowiedzą Ci o swojej biznesowej codzienności i o drodze, jaką przeszli, aby stać się ludźmi wolnymi finansowo. Podczas spotkania zaserwują także wiedzę, która pomaga im w realizowaniu misji – zwiększenie dobrobytu polskiego społeczeństwa po przez edukację finansową.

i goście specjalni:

Marcin Osman – Jako przedsiębiorca z 10 letnim stażem i trener rozwiązuję problemy i wyzwania biznesowe, które wymagają szybkiego i niestandardowego działania. Realizował projekty biznesowe dla największych marek; szkolił top managment największych polskich brandów. Niczym „digitalnomad” przemierza kolejne kraje, czyniąc swoje życie jeszcze bardziej globalnym. Autor bestsellera ” Biznes Ci ucieka” www.osman.pl

Jan Tomiak – założyciel i właściciel międzynarodowej firmy szkoleniowej Jan Tomiak International oraz autor innowacyjnej formuły szkoleniowej way2happiness, której celem jest pomoc człowiekowi w zdefiniowaniu i osiągnięciu szczęścia. Współautor wyjątkowej książki o życiu o wiele mówiącym tytule „Żyjesz?”, trener personalny, ojciec, oddany partner
życiowy i wierny przyjaciel. Uczył się i rozwijał z udziałem takich trenerów jak: Bryan Tracy, Christopher Howard, Grzegorz Załuski i Michał Wawrzyniak.

Dr Andrzej Fesnak – autor książek, master trener, moderator, speaker,
pracownik akademicki, autor wielu edukacyjnych projektów finansowych oraz programów szkoleniowych. Członek w Radzie Programowej Europejskiej Akademii Planowania Finansowego oraz Radzie Nadzorczej EAFP. Razem z Akademią ustala standardy kształcenia Doradców Finansowych w Polsce. Zajmuje się też pracą na rzecz środowiska w branży ubezpieczeniowej i finansowej. Z efektów Polskiej Izby Pośredników Finansowych i Ubezpieczeniowych, w której jest wiceprezesem korzysta już cały kraj
http://www.andrzejfesnak.pl/

Podczas Gali Ci jak zapanować nad swoimi finansami

Więcej informacji na stronie Facebook wydarzenia (link) oraz stronie Eurocash (link).