Mikołajkowa Noc Planszówek w Bydgoszczy

0

W najbliższą sobotę, 6 grudnia, w auli Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego (ul. .Kopernika 1), odbędzie się 35 edycja Nocy Gier Planszowych organizowanych przez Centrum Gier Pegaz.

Noc Planszówek, czyli największe, cykliczne wydarzenie dla miłośników gier planszowych i karcianych w Bydgoszczy, adresowana zarówno dla doświadczonych graczy, jak i tych, którzy chcieliby wkroczyć w świat gier bez prądu. Ponad 200 tytułów dostępnych w wypożyczalni, osoby, które chętnie wytłumaczą zasady gier, możliwość udziału w turnieju grę Gloobz, czy szansa na zdobycie atrakcyjnych planszówek to tylko niektóre z atrakcji.

Jest jeszcze jeden powód dla którego warto wziąć udział w wydarzeniu. Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, czas w którym obdarowujemy bliskich prezentami. Noc Planszówek to okazja na znalezienie inspiracji, przetestowanie nowych tytułów i wybranie tego, który będzie najlepszym, by położyć go komuś z bliskich pod choinkę. Natomiast grzeczne dzieci, które w sobotę rano znajdą w swoim wypastowanym bucie nową planszówkę (a do każdego buta można dobrać jakieś pudło), będą mogli nacieszyć się swoimi prezentami!

Dodatkową atrakcją będzie organizowany przez studentów UKW studiujących na specjalności Gamedec, Board Game Jam. Więcej szczegółów: link.

35NGP

Bilety do nabycia w Centrum gier Pegaz (Bydgoszcz, ul. Pod Blankami 6) oraz przed imprezą w cenie 15 zł (liczba miejsc ograniczona)

Więcej informacji na stronie Centrum Gier Pegaz oraz stronie wydarzenia na Facebook’u.