Marsz odświeżonych Zombiaków na Moskwę!

0

Anatomia zombie jest nieubłagana. Czym dłużej szwendają się po świecie w poszukiwaniu ludzkiego mięsa, tym bardziej ich ciało ulega rozkładowi. Zazwyczaj wystarczy kilka lat, by szwendacz rozpadł się na kawałki, no chyba, że temperatura otoczenia konserwuje ciało… Co ciekawe specjaliści od operacji plastycznych i tutaj znaleźli rynek na swoje usługi. Nie zważając na niebezpieczeństwo zarażenia wirusem Solanum oraz trudności z wyegzekwowaniem opłaty od klienta-zombie, dokonali liftingu hordy żywych trupów wędrujących w stronę Moskwy. To jeden z nielicznych przypadków, gdzie „dojrzałe” zombie wyglądają lepiej niż świeżo zainfekowane ciała. Oto co o hordzie zombiaków, które rozpoczęły atak na Moskwę piszą naoczni świadkowie z Portal Games:

Zombiaki II Atak na Moskwę to sequel najpopularniejszej gry karcianej Portalu, wydanych w 2003 roku Zombiaków. Tym razem akcja gry ma miejsce w Rosji, na ulicach Moskwy zaatakowanej przez przebiegłe rosyjskie zombiaki pod przywództwem Iwana!

Zombiaki II to gra karciana przeznaczona dla dwóch graczy. Zawiera dwie 40 kartowe talie zawierające wiele nowych kart, takich jak Mołotow, Kamaz, czy Zombie Czeczen. Dodano wiele nowych kart planszy (Trabant, Tramwaj, Kamaz, Kable i inne), zaś część z zombiaków posiadła umiejętność skręcania lub biegania!

Całość, podobnie jak pierwsza część, przepełniona jest klimatem i humorem, zawiera proste reguły pozwalające na ciekawą, taktyczną zabawę.

W odświeżonej wersji portalowego hitu Zombiaki 2 Atak na Moskwę znajdziemy żetony ran, nowy wygląd kart, przestronniejsze pudełko oraz instrukcję do gry.

Premiera gry odbędzie się 24 kwietnia na Pyrkonie. Możliwy będzie również odbiór osobisty gry podczas trwania festiwalu.
Więcej informacji na temat gry znajduje się na oficjalnej stronie gry.