Po dwakroć pikseloza! Nadciągają Waleczne Piksele 2

0

Krótko po wznowieniu, w odświeżonej szacie graficznej gry The Resistance, Wydawnictwo Portal Games zapowiada kolejną grę w niewielkim pudełku. Tym razem będzie to druga część amerykańskiej gry Pixel Tactics, która w pełni spolszczona ukaże się na polskim rynku pt. „Waleczne Piksele 2” . Oto co o grze pisze sam wydawca:

Nowo wyszkolone jednostki czekają na Twoje rozkazy! Zwerbuj najsilniejszych bohaterów i zetrzyj w pył oddziały nieprzyjaciela. Wykaż się kunsztem najwybitniejszych strategów i męstwem najznakomitszych wojów.

Druga odsłona taktycznej gry karcianej przeznaczonej dla dwóch graczy, trafia na rynek w polskiej wersji językowej!

W grze każda z kart zyskuje nowe umiejętności w zależności od miejsca, które zajmuje w szyku. Jedna karta 5 możliwości! Wybieraj uważnie, aby zmaksymalizować szansę na wygraną!

Druga część oferuje 25 unikatowych kart dla każdego gracza oraz nowy mechanizm gry – taktyki. Taktyki występują na kartach zamiast rozkazów, oferują nam czasowy bonus dla naszego oddziału trwający określoną liczbę tur.

Premiera gry zaplanowana na 24 kwietnia! W trakcie trwania festiwalu Pyrkon, dostępny będzie odbiór osobisty gier zamówionych w przedsprzedaży.

Więcej informacji o grze znajdziecie na stronie Wydawcy: link.

Do premiery pozostały niecałe dwa tygodnie. Jeżeli ciągle nie jesteście pewni czy Waleczne Piksele 2, koniecznie sięgnijcie po pierwszą część, która znajdziecie w dobrych sklepach z planszówkami.