E-planszówki – recenzja Star Realms

Autor:

Kategoria:

Kosmicznie dobry deckbuilding…. tak najkrócej mógłbym napisać co sądzę o Star Realms, w Polsce ciągle mało popularnej karciance, wydanej przez White Wizard Games. Niestety tradycyjną wersję obecnie niełatwo kupić w sklepach, dlatego nawet sceptyków e-planszówek namawiam, by skusili się na cyfrową jej cyfrową odsłonę. Tym bardziej, że aplikacja została przygotowana zarówno na urządzenia z systemem iOS, Android, Windows Phone oraz komputery typu PC i Mac. Co więcej: kupując raz, macie dostęp do Star Realms na wszystkich systemach, a to (niestety) nie częsta praktyka. Mam świadomość, że system operacyjny urządzeń to tylko technikalia, które nie muszą interesować planszoManiaKów. Dlaczego zatem warto sięgnąć po Star Realms? Przeczytajcie w recenzji przygotowanej wraz z serwisem TabletManiaK:

Star Realms – recenzja gry

Grę Star Realms testowałem na urządzeniu iPad Air, którego test możecie znaleźć na stronie tabletManiaKa.

Cykl recenzji cyfrowych wersji gier planszowych powstaje dzięki współpracy Przystanku Planszówka oraz portalu tabletManiaK.pl .

tabletmaniak

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także