E-planszówki – recenzja gry Galaxy Trucker

Autor:

Kategoria:

Corporation Incorporated (znane w Polsce jako „Wyzysk i Spółka”), dające zatrudnienie wszystkim, którzy odważą się na lot zbudowanym własnymi rękoma statkiem składających się z rur kanalizacyjnych, rozszerzyło rekrutację o nowych śmiałków. Do tej pory sława i kosmiczne kredyty zastrzeżone były dla posiadaczy planszówki (w Polsce wydanej pt. „Ciężarówką przez Galaktykę„). Teraz także posiadacze tabletów mogą przeżyć kosmiczną przygodę pełną czeskiego poczucia humoru. Ale czy budowa statku na ekranie tabletu to dobry pomysł? Może dodanie rozgrywki w trybie turowym jest tylko próbą ratowania aplikacji, a może genialnym pomysłem developera? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziecie w recenzji aplikacji Galaxy Trucker, którą przygotowaliśmy wraz z serwisem tabletManiaK.pl:

Galaxy Trucker – recenzja gry

Grę Galaxy Trucker testowałem na urządzeniu iPad Air, którego test możecie znaleźć na stronie tabletManiaKa.

Cykl recenzji cyfrowych wersji gier planszowych powstaje dzięki współpracy Przystanku Planszówka oraz portalu tabletManiaK.pl .

tabletmaniak

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także