E-planszówki – recenzja gry Kahuna

Autor:

Kategoria:

Kahuna, to kolejny tytuł z popularnej serii gier dla dwóch graczy, wydawanej przez wydawnictwo Kosmos. Niestety niełatwo nabyć go w polskich sklepach, więc pierwsza moja styczność z tą planszówką, odbyła się poprzez serwis Yucata.de. A, że budowanie mostów na archipelagu dwunastu wysp przypadło mi do gustu, ucieszyłem się, gdy odkryłem, iż jest dostępna jej cyfrowa wersja na urządzenia z systemem iOS (niestety posiadacze urządzeń z innymi systemami muszą obejść się ze smakiem). Zatem odbyłem podróż na wyspy, by stać się jednym z dwóch kapłanów rywalizujących ze sobą o miano najsilniejszego.

Implementacja gry Kahuna na urządzenia mobilne na pewno nie należy do najbardziej popularnych. Może jednak warto sięgać po cyfrową odsłonę gry stworzonej przez Guentera Cornetta, współautora planszowego i cyfrowego hitu „Hej, to moja ryba!„? Przeczytajcie i obejrzyjcie w recenzji przygotowanej wraz z serwisem appManiaK.pl:

Kahuna – recenzja gry

Grę Kahuna testowałem na urządzeniu iPad Air, którego test możecie znaleźć na stronie tabletManiaKa.

Cykl recenzji cyfrowych wersji gier planszowych powstaje dzięki współpracy Przystanku Planszówka oraz portalu tabletManiaK.pl .

tabletmaniak

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także