43 Mikołajkowa Noc Planszówek w Bydgoszczy

Autor:

Kategoria:

Grudzień to czas prezentów. Jednak nim się one znajdą pod choinką, cała rzesza Świętych Mikołajów staje przed dylematem: co właściwie położyć pod tym drzewkiem. Poniekąd odpowiedź jest prosta – planszówkę! Lecz znów pojawia się pytanie: jaką? A to już najlepiej sprawdzić grając. I nadarza się ku temu doskonała okazja, gdyż w najbliższą sobotę w Bydgoszczy odbędzie się Mikołajkowa Noc Planszówek.

Mikołajkowa nie tylko ze względu na to, że odbywać się będzie w wigilię poprzedzającą wspomnienie Świętego Mikołaja (biskupa). Mikołajkowa, gdyż zarówno uczestnicy jak i organizatorzy wcielą się w rolę Mikołajów. 120% kwoty zebranej z biletów zostanie przeznaczona na planszówkowe nagrody, z których połowa trafi do uczestników, a druga połowa do dzieci z Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych.

43 NGP

Zatem zachęcamy byście zarezerwowali sobotni wieczór, by udać się do auli Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (ul. Kopernika 1) i owocnie spędzić czas przy planszówkach oraz obdarowując innych planszówkami. Czy potrzeba czegoś więcej, by miło spędzić weekend? Może przy okazji znajdziecie inspirację do kupna świątecznych prezentów?

Więcej informacji na temat 43 Nocy Planszówek można znaleźć na plakacie oraz stronie internetowej wydarzenia. Przystanek Planszówka poleca!

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także