Pięknych Świąt Bożego Narodzenia

Autor:

Kategoria:

A oto gwiazda, którą widzieli na Wschodzie, szła przed nimi, aż przyszła i zatrzymała się nad miejscem, gdzie było Dziecię. Gdy ujrzeli gwiazdę, bardzo się uradowali. Weszli do domu i zobaczyli Dziecię z Matką Jego, Maryją; upadli na twarz i oddali Mu pokłon. I otworzywszy swe skarby, ofiarowali Mu dary: złoto, kadzidło i mirrę. A otrzymawszy we śnie nakaz, żeby nie wracali do Heroda, inną drogą udali się do swojej ojczyzny. (MT 2,9-12)

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia,  życzymy Wam radości z narodzin Dzieciątka Jezus. Niech na ten czas ustaną waśnie i spory. Aby Święta były czasem pojednania, spokoju, wytchnienia i szczerej radości płynącej zarówno z darów materialnych jakimi zostaniemy obdarzeni ( co by pod choinką i planszówki się znalazły) jak i przede wszystkim płynącej z głębi tego czasu.

W tej wielkiej radości jaką, mam nadzieje, wszyscy doświadczymy, nie zapomnijmy także o biednych, strapionych, chorych, strapionych trudem codzienności, którym będzie trudniej radować się w tym czasie. Pamiętajmy także o tych, którzy cierpiąc prześladowania, Święta te będą musieli obchodzić w ukryciu.

Pięknych Świąt życzy

Redakcja Przystanku Planszówka!

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także