Rusza przedsprzedaż gry 51 Stan Master Set

Autor:

Kategoria:

51 Stan, tytuł którego mechanika stała się podstawą do stworzenia Osadników Narodziny Imperium, karcianki uhonorowanej nagrodą Gra Roku 2015, doczeka się wznowienia. Wydawnictwo Portal rozpoczęło przedsprzedaż gry 51 Stan Master Set.

51 Stan to już legenda. Przez jednych uwielbiana, przez drugich znienawidzona ze względu na wyjątkowo wysoki próg wejścia i masę ikon znajdujących się na kartach. Pomimo niedogodności związanych z wkroczeniem w świat tej postapokaliptycznej karcianki, wielu graczy z dużym zainteresowaniem śledziło zapowiedzi reedycji. I wreszcie, dzień po ogłoszeniu zapowiedzi wydawniczych na rok 2016, ruszyła przedsprzedaż tego tytułu. Osoby, które zdecydują się kupić ten tytuł przed oficjalną premierą, mogą liczyć na dodatkowe bonusy.

51 Stan Master Set wprowadza szereg zmian względem pierwowzoru. Między innymi odświeżenie szaty graficznej i zastąpienie części ikon opisami na kartach (podobnie jak ma to miejsce w przypadku Osadników Narodziny Imperium). Choć ciągle jeszcze niewiele wiadomo o zmianach mechanicznych oraz tym co dokładnie znajdziemy w pudle, wydawca zapowiada powiew świeżości w świecie bez rządów, praw i armii… A dla tych, którzy zamówią grę w preorderze przewidziane są unikatowe drewniane elementy, których nie będzie w normalnej sprzedaży. Dodatkowo po osiągnięciu określonych celów sprzedaży (podobnie jak w przypadku kampanii crowdfundingowych) będą dodawane dodatkowe bonusy. W czasie trwania kampanii ujawniane będą kolejne informacje dotyczące gry 51 Stan Master Set.

51 Stan Master Set, w ramach przedsprzedaży, można zamówić w sklepie internetowym Wydawnictwa Portal Games. Premiera gry przewidziana jest na wiosnę tego roku. 

Źródło: Wydawnictwo Portal

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także