Board&Dice zapowiada Piwny Rok

Autor:

Kategoria:

Wydawnictwo Board&Dice opublikowało na swoim blogu wpis, w którym sypią głowę popiołem i obiecują wiele atrakcji dla graczy w 2016 roku! Wszystko pod hasłem „Piwnego Roku” w Board&Dice!

Panowie z Board&Dice słyną z okrucieństwa. Nie tylko robią nam smaka na ciekawe planszówki, jakimi starają się raczyć graczy ale, co gorsza, także na piwo tworząc piwne gry i publikując zdjęcia oraz filmiki na których co rusz sączą różne jego odmiany. Nie powinno więc dziwić, że w kolejnym roku swojej działalności, wracają do korzeni piwowarskich i zapowiadaja „Piwny Rok”.

Plany na bieżący rok są ambitne: rozwój sklepu internetowego (w którym znaleźć można także gry innych wydawnictw skupionych wokół Polish Publishing League), kampania DICE Brewing na Kickstarterze, opracowanie dodatku do Dice Brewing (przypominamy: DICE Brewing i Dice Brewing to dwie różne gry!), wydanie gry karcianej Multiuniversum, duży dodatek do The Curse of The Black Dice, nowe, zmienione wydanie gry Piwne Imperium….

Zachęcamy do odwiedzenia bloga Board&Dice, gdyż w ostatnim wpisie przeczytacie nie tylko o planach, nie tylko o sukcesach, ale także o porażkach wydawnictwa. Pisane szczerze, ze zdrowym dystansem, jak fani gier do fanów gier…. 

Źródło: boardanddice.com

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także