Wege planszówka? Nadchodzi Farmagedon

Autor:

Kategoria:

W ostatnich dniach zrobiło się głośno o rowerzystach i wegetarianach… A, że „eko” klimatów nigdy za wiele, czas przedstawić najnowszą zapowiedź Wydawnictwa Trefl z Krakowa. W tej grze warzywa odgrywają ważną rolę, zatem warto się tą małą karcianką zainteresować. Nigdy nie wiadomo, czy Farmagedon nie trafi z czasem na indeks gier zakazanych. Dlatego czym prędzej przedstawiamy to czego udało nam się dowiedzieć od samego wydawcy:

Nie ma czasu do stracenia, trzeba działać! Sentymenty na bok. Albo ty, albo oni!

Już wkrótce Fabryka Kart-Trefl Kraków zaprezentuje fanom gier polską wersję znanej, pełnej przewrotnego humoru gry pod tytułem Farmageddon. Tytuł autorstwa Granta Rodieka przyciąga graczy oryginalną fabułą i dynamiką rozgrywki. Farmageddon to gra losu, strategii i… rolniczej sieczki. Agrobiznes to bezwzględna walka, wszystkie chwyty dozwolone. Zwycięstwo należy do najlepszego rolnika, który może pochwalić się najcenniejszym stosem plonów.

Farmagedon_01

  • Gra przeznaczona jest dla 2-4 graczy w wieku 8+
  • Czas gry: 30 minut.
  • Za świetną zabawę odpowiada Trefl JokerLine.

Źródło: informacja prasowa od Wydawcy

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj