Premiera Justice League: Hero Dice od Galakty

Autor:

Kategoria:

Batman i Superman, dwie ikony amerykańskiego komiksu docierają do polskich sklepów w nowej odsłonie. Wydawnictwo Galakta wydało grę Justice League: Hero Dice.

Justice League: Hero Dice dostępny jest w dwóch odsłonach pozwalających wcielić się w Batmana lub Supermana. Każdy z zestawów to osobna gra dla jednego gracza. Nic nie stoi na przeszkodzie by łączyć zestawy tworząc Ligę Sprawiedliwych i oczyszczać Gotham i Metropolis ze złoczyńców.

Justice League: Hero Dice nie jest grą kolekcjonerską. Posiadanie wszystkich zestawów nie jest konieczne, by zacząć rozgrywkę. Każdy z superbohaterów wprowadza inne rozwiązania mechaniczne i wymusza na graczu inny styl rozgrywki. Batman, dzięki korzystaniu z Batmobila ma większe możlwośći planowania swoich ruchów, Superman nastawiony jest na ataki bezpośrednie. Prócz symboli na kościach, superbohaterowie korzystają z przypisanej im talii kart zdolności specjalnych.

Więcej informacji o grze Justice League: Hero Dice można znaleźć na stronie Wydawnictwa Galakta

Źródło: Galakta

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także