Na Fali o planszówkach! Nagranie z audycji Radia Uniwersytet

Autor:

Kategoria:

Od Nocy Planszówek, przez hasztagi do radia… Jako redaktor Nocy Planszówek, miałem nieukrywaną przyjemność uczestniczyć w audycji Radia Uniwersytet pt. Na Fali. Nagranie ze spotkania można posłuchać na blogu Agaty Muszyńskiej.

Jak już pisaliśmy, na 44 Nocy Planszówek pojawiła się czerwona gwiazda, Red 7. A jeżeli jest gwiazda, to są też media. Wśród dziennikarzy obecnych na imprezie organizowanej przez Centrum Gier Pegaz, była m.in. Agata Muszyńska redaktorka Radia Uniwersytet oraz internetowego wydania Gazety Pomorskiej, a do tego miłośniczka rowerów i… planszoManiaczka!

Audycja emitowana była na żywo, w czwartek. Jeżeli jednak nie mieliście okazji słuchać jej na żywo, nic straconego. Na stronie Agaty Muszyńskiej możecie posłuchać nagrania. O Nocy Planszówek, ulubionych grach, o tym jak zacząć zabawę, o planszowych gwiazdach….. Posłuchajcie i dajcie znać jak wam się podobało.

radio_uniwersytet_logo

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także