Gliwice: Portalkon… po raz 7! 23 stycznia

Autor:

Kategoria:

7 to podobno niezwykła liczba. 7 uznawane jest za symbol pełni i doskonałości. 7 dnia Bóg odpoczywał po stworzeniu świata. 7 na tyle części dzielili świat i ziemię Persowie. Na 7 wzgórzach Rzym zbudowano…. 7 to także liczba najbliższego Portalkonu!

Portalkon 7 to kolejna odsłona zlotu fanów Wydawnictwa Portal. Odbędzie się on 23 stycznia (sobota) w  Gliwicach. Podczas imprezy będzie można poznać planszówki Portal Games, zarówno te wydane, jak i dopiero zapowiadane. Wśród tych drugich na pewno znajdziecie Blood Rage. O innych tytułach niewiele wiadomo, jednak właśnie tego dnia zostaną ogłoszone zapowiedzi na rok 2016!

Wśród atrakcji Portalkonu znajdziecie m.in:

  • prelekcję dotyczącą planów wydawniczych Portalu;
  • warsztaty dla sklepów;
  • nowatorski turniej Atak na Nowy Jork : Moloch vs Posterunek;
  • Konkurs „Licytuj kasę!”;
  • FAQ – czyli question and answers bez ściemy… ciekawe kto pierwszy odważy się zapytać o Heroes of Normandie? 😉
  • grywalizacja Poprzez Wieki…

A to z pewnością nie jest jeszcze cała lista atrakcji jakie szykuje dla graczy gliwickie wydawnictwo. Liczba 7 zobowiązuję, więc liczymy, że 7 Portalkon zaskoczy nas wszystkich niesamowitymi atrakcjami i 7 lub 77 rewelacyjnymi zapowiedziami na nowy nowy rok! Wszystkich zainteresowanych imprezą zapraszamy do śledzenia strony na Facebooku.

Źródło: wydawnictwo Portal Games

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także