Planszówki w Radio Uniwersytet! Czwartek, audycja „Na Fali”

Autor:

Kategoria:

radio_uniwersytet_logo
Radio Uniwersytet / fot. radiouniwersytet.pl

W ubiegły weekend mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Nocy Planszówek organizowanej w Bydgoszczy przez Centrum Gier Pegaz. Jak się okazuje, była to nie tylko okazja do pogrania w bardzo dobre gry (z gwiazdą wydarzenia na czele – Red 7). Wydarzenie zaowocowało także… zaproszeniem Przystanku Planszówka do radia! Dzięki uprzejmości rozgłośni Radio Uniwersytet, już jutro, w czwartek 21 stycznia, będziemy mieli przyjemność uczestniczenia w audycji „Na Fali”. Oto kilka słów od redaktorów radia:

Za nami 44. Noc Planszówek w Bydgoszczy, na której królowała czerwona siódemka. Emocje powoli opadają, ale będzie można do nich wrócić podczas czwartkowej audycji „Na Fali” w Radiu Uniwersytet. Możecie liczyć na relację z sobotniej nocy, a także luźne rozmowy o uwielbianych grach. Prowadzący zachęcają do aktywnego słuchania – swoje wrażenia z Nocy Planszówek i kilka zdań o ulubionych grach można nadsyłać w wiadomościach fan page Radia Uniwersytet. Wasze polecenia mają ogromną szansę znaleźć się na antenie!

Gościem audycji będzie Łukasz „UncleLion” Juszczak, redaktor naczelny portalu Przystanek Planszówka.

Wraz z redaktorami „Na Fali” zapraszamy do aktywnego uczestniczenia w audycji. Start w czwartek, 21 stycznia, godzina 17:00. Audycję można słuchać drogą internetową.

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także