Warszawa: nadciąga siódma ZjAva

Autor:

Kategoria:

zjAva / fot. Stowarzyszenie Avangarda
ZjAva / fot. Stowarzyszenie Avangarda

Kolejna (siódma) edycja warszawskiego konwentu ZjAva, odbędzie się 6-7 lutego 2016 roku.

ZjAva, czyli Zimowa Jazda Avangardowa, to konwent organizowany przez  Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki „Avangarda”. Poświęcony jest grom wszelakim m.in. planszowym, RPG, LAROP-om i karcianym. Dzięki grupie wolontariuszy jest do doskonałe miejsce do obcowania z grami nie tylko dla doświadczonych graczy, ale także tych początkujących, szukających ciekawych form spędzenia czasu.

Dla miłośników planszówek przygotowywany jest Gamesroom, w którym znaleźć się ma około 200 planszówek. 

ZjAva rusza 7 lutego o godzinie 9:00 a zakończy się 7 lutego o 17:00. Całość imprezy odbywać się będzie w Gimnazjum nr 48 w Warszawie (ul. Deotymy 25/33). Szczegółowe informacje dotyczące konwentu znaleźć można na stronie www ZjAvy oraz na stronie Facebook Wydarzenia.

Uwaga: program imprezy jest w trakcie ustalania. Jeżeli masz pomysł na prelekcję ciekawą prelekcję lub możesz przeprowadzić sesję RPG, swój akces możesz zgłosić na stronie ZjAvy. Poszukiwani są także wolontariusze, którzy wspomogą organizatorów.

Koszt uczestnictwa w wydarzeniu wynosi 30 zł i w całości przeznaczany jest na cele związane z organizacją ZjAvy.

Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki „Avangarda” działa od 2007 roku (w strukturze nieformalnej od 2005). Członkowie stowarzyszenia organizowali lub współorganizowali szereg wydarzeń m.in. konwent Miłośników Fantastyki Avangarda, Polcon, Eurocon, mini konwent ZjAva, GrajDoł i inne.

Źródło: zjava.pl / facebook

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także