X-Wing: czas na inwentaryzacje floty!

Autor:

Kategoria:

Wydawnictwo Galakta poinformowało o dodruku popularnych statków do X-Winga. Są też nowości. To idealny moment, na inwentaryzacje floty posiadanej na półce.

W ramach dodruku w tym tygodniu w sklepach ukaże się zestaw podstawowy Star Wars: X-Wing a także statki: Y-wing, X-wing, TIE Advanced i Prom typu Lambda. Nowe statki to: duży Imperialny transportowiec typu Gozanti, a także dwa statki znane z filmu Przebudzenie Mocy: X-wing T-70 i TIE/fo. Galakta przypomina także, że w styczniu ma swoją polską premierę także II fala rozszerzeń do Star Wars: Armada.

X-Wing to taktyczna gra figurkowa. Podczas rozgrywki kierujemy toczymy kosmiczne walki, kierując myśliwcami Ruchu Oporu lub Najwyższego Porządku. Nim wyruszymy do boju, wybieramy pilotów i dozbrajamy posiadaną flotę. Tym co przyciąga wielu graczy do systemu X-Wing jest nie tylko dynamiczny i szybki system walk lecz również modele statków znanych z uniwersum Star Wars.

Więcej o grze X-Wing można przeczytać na stronie Wydawcy.

Źródło: Wydawnictwo Galakta

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także