8 krajów, w tym Polska – X-wing System Open Series 2016

Autor:

Kategoria:

W dniu wczorajszym Fantasy Flight Games poinformowało o jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń w świecie Star Wars X-Wing. Dziś Wydawnictwo Galakta potwierdziło, że Polska będzie jednym z ośmiu krajów w którym odbędą się mistrzostwa  X-wing System Open Series 2016!

Poniżej przedstawiamy komunikat skierowany do graczy:

Wydawnictwo Galakta ogłasza, że od końca marca do czerwca trwać będą najbardziej wyjątkowe mistrzostwa X-wingw galaktyce – System Open Series 2016. W ośmiu krajach odbędą się elitarne turnieje, których zwycięzcy otrzymają transport, zakwaterowanie i Zaproszenie na Coruscant – ostateczny turniej, który odbędzie się podczas Star Wars Celebrations 2016 w Londynie. Wśród wybranych krajów, w których odbędą się prestiżowe turnieje, znalazła się także Polska. Mistrzostwa w Polsce wyróżniono symbolem jednego z najważniejszych miejsc w ostatecznej bitwie przeciwko siłom Imperium – księżyca Endor. Turniej w Warszawie potrwa trzy dni i odbędzie się 30.04-02.05. Więcej informacji można znaleźć na stronie Galakta.pl.

Biorąc pod uwagę rangę mistrzostw oraz fakt, że odbędą się one u nas w kraju, jest to z całą pewnością informacja obok której fani X-Wing nie mogą przejść obojętnie. Już teraz warto zarezerwować sobie długi weekend majowy i śledzić kolejne wieści, które będą pojawiały się na stronie Galakty.

Źródło: informacja prasowa od Galakta.pl

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także