Cube: fabryka…. Popiołów! Przedsprzedaż Ashes

Autor:

Kategoria:

Wydawnictwo Cube Factory of Ideas wyda niebawem tytuł, który powinien ucieszyć miłośników turniejowej sceny karcianek. Ashes: Odrodzenie z popiołów ukazać się ma na przełomie I i II kwartału 2016 roku. Już teraz można ją kupić w ramach przedsprzedaży.

Ashes Odrodzenie z Popiołów_02_press

Ashes: Odrodzenie z Popiołów to gra Issaca Vegi, współautora Martwej Zimy. Jest ona hybrydą karcianki i gry kościanej, która wyróżnia się nie tylko pięknymi ilustracjami ( za które odpowiedzialni są David Richards i Fernanda Suarez), lecz przede wszystkim innowacyjnymi rozwiązaniami mechanicznymi. Pozwalają one na wybór „startowej ręki”, wprowadzają wiele opcji zarządzania losowością, ciekawe wykorzystanie magii i wiele innych. Jak zapewnia polski wydawca, Cube Factory of Ideas  każda rozgrywka w Ashes będzie
niepowtarzalnym i ekscytującym doświadczeniem.

W zestawie podstawowym znajdziemy m.in.: 6 różnorodnych Odrodzonych, ponad 240 kart zaklęć i sprzymierzeńców, czterdzieści unikalnych kości. Choć Ashes: Odrodzenie z Popiołów jest grą idealnie nadającą się na rozgrywki turniejowe, nie zapomniano o mniej doświadczonych graczach, którzy w instrukcji otrzymają informację dotyczące przykładowych zestawów talii do stworzenia.

Więcej informacji o grze znaleźć można na stronie Wydawnictwa, a także oglądając specjalnie przygotowany film instruktażowy:

Źródło: Cube Factory of Ideas

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także