Jedno się kończy, drugie zaczyna… Fields of Arle

Autor:

Kategoria:

Fields of Arle
Fields of Arle

Nadchodzi… Fields of Arle

Na ten tytuł czeka wielu polskich graczy! Już niedługo, 19 lutego, dzięki Games Factory Publishing będzie można wkroczyć w świat gier Uwe Rosenberga – w jego najnowszej i najbardziej dopracowanej odsłonie. Ci, którzy uwielbiają euro gry na pewno nie przejdą obojętnie obok tej rozbudowanej pozycji.

Fields of Arle to propozycja dla duetu lub pojedynczego gracza, w której trzeba zarządzać olbrzymią farmą w znajdującej się we Fryzji Wschodniej (Niemcy) wiosce Arle pod koniec XVIII wieku. W programie: osuszanie bagna, praca w polu, hodowla zwierząt, a także ulepszanie narzędzi, budowanie gospodarczych budynków i kupowanie maszyn. To wszystko pozwala na produkcję i sprzedaż towarów i zarządzanie imponującą farmą, a to z kolei pomaga stać się największym farmerem w regionie.

Warto dodać, że Fields of Arle posiada specjalne znaczenie dla jej autora, który urodził się właśnie w tych okolicach i których historię postanowił przybliżyć całemu światu w swojej grze. Bogaty opis tej właśnie kwestii znaleźć będzie można w instrukcji. Wraz z Games Factory polecamy zapoznać się z tą  opowieścią.

Wydawnictwo przygotowało również pakiety dla graczy i sklepów.

Gracze:

  • Early Bird – 159 zł (ograniczony czasowo: 19 lutego od godziny 15:00 do 22 lutego do 23:59),
  • II nagroda – 165 zł (ograniczona ilościowo: 30 sztuk),
  • III nagroda – 169 zł (nieograniczona).

Pakiety dla sklepów:

  • 6 sztuki: 950 zł,
  • 12 sztuki: 1850 zł,
  • 24 sztuki: 3600 zł.

Ach, zapomnielibyśmy…

Kończy się kampania Mistfall!

Pozostało jedynie dwadzieścia sześć godzin do zakończenia kampanii Mistfall na serwisie wspieram.to. Szczególne chęci do wsparcia tej pozostającej w klimacie fantasy gry wyrażą pewnie miłośnicy kooperacji oraz budowania talii. Wpadnijcie tutaj:

We współpracy z autorem gry, Błażejem Kubackim, dla polskich fanów udało się przygotować wiele atrakcyjnych dodatków. Poszczególne osiągnięcia można było odblokować zarówno na wspieram.to, jak i na fanpage’u Games Factory na Facebooku. Na samym finiszu udało się również odblokować ostatni próg, tak więc gracze w Polsce będą się cieszyć najpełniejszą wersją gry na rynku.

Źródło: Games Factory Publishing

Agata Borowska
Agata Borowska
Jeśli nie gra w planszówki, prawdopodobnie spędza czas na rowerze. Na równi z jeżdżeniem po mieście na ostrym kole uwielbia indoor cycling – od kilku lat spełnia się jako instruktor. Pozostały wolny czas poświęca na Radio Uniwersytet i prowadzenie bloga.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także