In the Name of Odin ufundowany w 3,5 godziny!

Autor:

Kategoria:

Jeszcze nie zdążyliśmy ochłonąć po niezwykle udanych kampaniach mających na celu ufundowanie polskich edycji dwóch gier NSKN Games (Simurgh oraz Mistfall), a już możemy mówić o kolejnym sukcesie. Ich najnowszy projekt, gra In the Name of Odin została ufundowana w 3,5 godziny od startu kampanii na Kickstarterze.

In the Name of Odin to gra strategiczna dla 2-5 osób, w przyjdzie nam zebrać wojowników gotowych do walki pod naszym sztandarem, będziemy budować domy i statki. Wszystko po to, by móc zyskać miano Jarla i rządzić w imię Odyna…. Kampania na Kickstarterze potrwa do 3 marca.

In the Name of Odin to gra polskiego autora, debiutującego na rynku gier, Krzysztofa Zięby. Jego gra oferować ma proste reguły, zapewniające jednocześnie głębie strategicznej rozgrywki, dużą regrywalność oraz ujmujące grafiki. Sam autor zaskoczony tak szybkim sukcesem postanowił podziękować wszystkim graczom, którzy wsparli i wesprą projekt, wznosząc toast na ich cześć.

Źródło: Kicstarter

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także