Karciany ekosystem od Trefla

Autor:

Kategoria:

Wydawnictwo Fabryki Kart Trefl-Kraków poszerza ofertę talii kart do gry. Nowości wydawnicze ucieszą szczególnie miłośników polskiej fauny i flory.

Fabryka Kart Trefl-Kraków zaprezentowało 3 nowe talie do gry w karty: „Dzikie Ptaki Polski„, „Grzyby Polski„, „Dzikie Zwierzęta Polski„. W każdej z nich znajdziemy to czego spodziewa się każdy gracz (55 kart), to czego spodziewają się niektórzy (książeczka z zasadami 5 popularnych gier karcianych) i to czego niemal nikt się nie spodziewa w pudełku z kartami (broszurka edukacyjna związana z tematyką kart). Ale nie tylko to ostatnie wyróżnia prezentowane talie. Warto zwrócić uwagę, że na każdej z kart znajdziemy odmienny rysunek. 

Łysostopek pospolity nie jest zbyt piękny, daleko mu urodą do fioletowej Lakówki ametystowej i z pewnością nie powinien znaleźć się na naszym talerzu, ale z tak wdzięczną nazwą niesamowicie pobudza wyobraźnię. A że w naszych polskich lasach jest go mnóstwo, warto poznać jegomościa z imienia. Czubajeczka cuchnąca mało ma w sobie z bajki, za to muchomor cytrynowy wypisz wymaluj wygląda jak dom dla skrzatów. A skoro już mowa o lesie, czy kojarzycie jak wygląda koszatka i karlik malutki? Znacie może ptasiego włóczykija podróżniczka lubiącego górskie otoczenie? A dropia zwyczajnego, który dziś jest w Polsce nadzwyczajny (pod ścisłą ochroną)?

Warto przyjrzeć się ofercie nowych kart, które mogą stać się hitem harcerskich obozów i pieszych wycieczek! Zachęcamy także do odwiedzenia strony internetowej Wydawnictwa, na której znaleźć można więcej unikatowych wzorów kart.

Źródło: informacja prasowa od Wydawcy

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także