Szkoły grają z Rebel.pl

Autor:

Kategoria:

Zamiast mówić, że dzieci i młodzież to już tylko w telefonach i tabletach siedzą, warto pomyśleć chwilę nad propozycją Rebel.pl, dzięki której uczniowie będą mogli w szkołach grać w najlepsze – i być może Wasze ulubione – gry planszowe.

Nie chodzi o przekazywanie szkołom pieniędzy ani gier… bezpośrednio. Jeśli jednak mniej lub bardziej regularnie robimy zakupy na Rebel.pl, warto przypisać do konta wybraną placówkę oświatowo-budżetową spośród tych, które zgłosiły się do akcji. Za każde wydane w sklepie 20 złotych szkoła/biblioteka/dom kultury itp. otrzymuje 1 punkt, a każde 5 punktów, które zgromadzi placówka, zamienia się w 1 złotych rabatu do wykorzystania na rebel.pl. Zaznaczamy, że na raz można wspierać tylko jedno miejsce.

Szkoly_graja_rebel
Akcja „Szkoły Grają”

Nie ma tu żadnych kruczków. Robisz zakupy – przekazujesz punkty. I tyle. Zaś wszystkie placówki, które chciałyby zgłosić się do akcji, zachęcamy do zapoznania się z regulaminem.

Źródło: Rebel.pl

Agata Borowska
Agata Borowska
Jeśli nie gra w planszówki, prawdopodobnie spędza czas na rowerze. Na równi z jeżdżeniem po mieście na ostrym kole uwielbia indoor cycling – od kilku lat spełnia się jako instruktor. Pozostały wolny czas poświęca na Radio Uniwersytet i prowadzenie bloga.

Masz chwilkę?

Przeczytaj także