Po trzykroć Dominion! Wspieram.to

Autor:

Kategoria:

Dominion_dodatki
Dominion / fot. Games Factory Publishing

Myślę, że nie tylko ja czekałem na ten weekend. Dziś o godzinie 15:00 Wydawnictwo Games Factory Publishing rozpoczyna nową kampanie na portalu wspieram.to. Jeżeli społeczność graczy wyrazi taką chęć, już niebawem na polski rynek trafią nowe dodatki do gry Dominion!

Podczas kampanii na wspieram.to, zbierane będą fundusze na wydanie trzech dużych dodatków: Intrygi, Przystań (Sea Side) oraz Złoty Wiek (Prosperity). Nie ma co ukrywać: każdy z nich to jeszcze więcej genialnego Dominiona. Każdy z nich zyskał uznanie w środowisku graczy. A na polskie wydanie dwóch z nich, Przystani i Złotego Wieku, przyszło nam czekać blisko 7 lat.

Kampania rozpoczyna się w piątek, 4 kwietnia o godzinie 15:00 i potrwa aż 60 dni. Jednak warto zainteresować się nią na samym początku, ponieważ do 7.03.2016 (godz. 23.59) będzie obowiązywać promocyjna cena na dodatki:

  1. Dominion Przystań – 115 zł
  2. Dominion Intryga – 109 zł
  3. Dominion Złoty Wiek – 109 zł

Dominion to dla wielu kultowa gra, która zasłynęła dzięki mechanice deckbuildingu. Dzięki wydawnictwu Games Factory Publishing, Dominion Rozdarte Królestwo powróciło już na półki polskich sklepów. Lecz ciągle brakuje dodatków. Pierwsze wydanie Dominiona Intrygi jest praktycznie niedostępne, a w przypadku pozostałych, poza dodatkiem Róg Obfitości, nie doczekały się one polskiej premiery. Lecz to może się niebawem zmienić….

Dominion dodatki 03

Więcej informacji znaleźć będzie można na stronie kampanii. W trakcie jej trwania, na Przystanku Planszówka będą ukazywały się także teksty dotyczące wspominanych dodatków.

Źródło: Games Factory Publishing

Łukasz "UncleLion" Juszczak
Łukasz "UncleLion" Juszczak
Mąż, planszoManiaK, recenzent, socjolog, rowerzysta, yerboholik, redaktor naczelny... wiele ról, które się zazębiają niczym mechanizmy w dobrym euro....

Masz chwilkę?

Przeczytaj także